Повернутися до звичайного режиму

Про організацію дистанційної форми навчання в КОМУНАЛЬНОМУ

ЗАКЛАДІ «КАРОЛІНО-БУГАЗЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЛІЦЕЙ ОДЕСЬКОЇ РАДИ»

На виконання Закону України «Про освіту», відповідно до Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної освіти затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 08.09.2020 № 1115 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції 28 вересня 2020 року за №941/35224 та набувшого чинність з 16.10.2020 року, з метою забезпечення організації дистанційного навчання в закладі

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити та ввести в дію з 02.11.2020 року Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти в КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ «КАРОЛІНО-БУГАЗЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЛІЦЕЙ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» (додаток 1).

2. Згідно з протокольним рішенням позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської обласної державної адміністрації від 30.10.2020 (протокол №40) у зв’язку з віднесенням Овідіопольського району до «червоної» зони епідемічної небезпеки розпочати з 02.11.2020р. в закладі дистанційну форму навчання застосовуючи інтерактивні освітні платформи, електронну пошту, форуми, соціальні мережі та ін..

3. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Гуслістій Н.Г.:

3.1. Організувати використання технологій дистанційного навчання під час організації здобуття освіти за різними формами відповідно до затвердженого Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти.

3.2. Проінформувати вчителів про можливості, які надають освітні платформи для організації та вдосконалення можливостей дистанційного навчання з метою саморозвитку та підвищення кваліфікації (участь у вебінарах, конференціях тощо).

3.3. Дистанційну форму навчання учнів проводити до оновлення протокольного рішення карантинного зонування Одеської області комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської обласної державної адміністрації .

4. Контроль за виконанням наказу покладаю на заступника директора з навчально-виховної роботи Гуслісту Н.Г.

Директор А.В.Веріс

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.