НАКАЗ від 20.08 2008 № 755

На виконання ст. 34 Закону України „Про загальну середню освіту” та з метою реалізації завдань особистісно-орієнтованого навчання, системного контролю та об’єктивного оцінювання навчальних досягнень учнів та поліпшення якості початкової освіти

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити критерії оцінювання навчальних досягнень учнів 1 – 4 класів загальноосвітніх навчальних закладів з предметів інваріантної складової навчального плану (додатки 1- 12).

2. Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів забезпечити використання у навчальному процесі критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи, затверджених цим наказом.

3. Уважати таким, що втратив чинність, спільний наказ Міністерства освіти і науки України та Академії педагогічних наук України від 12.07.2002 № 401/52 «Про затвердження критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи».

4. Даний наказ та критерії оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи опублікувати в Інформаційному збірнику Міністерства освіти і науки України, газеті “Освіта України”, розмістити на сайті міністерства.

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Т. в. о. Міністра П.Б. Полянський