Про організаційні засади освітнього процесу в умовах карантину та організація обліку робочого часу педагогічних працівників

На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 03.04.2020 № 1/9-186 «Про організаційні засади освітнього процесу в спеціальних закладах освіти, закладах освіти для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування», листа Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації від 03.04.2020 № 520/01/52-01-01, у зв’язку з запровадженням надзвичайної ситуації на всій території України та продовження карантину до 24 квітня 2020 року (Постанова Кабінету Міністрів України від 25.03.2020 № 239, з метою організації в умовах карантину освітнього процесу та забезпечення роботи педагогічних працівників за допомогою дистанційних технологій

НАКАЗУЮ

1. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Гуслістій Н.Г.:

1.1. Організувати освітній процес та облік робочого часу педагогічних працівників в умовах карантину.

1.2. Розмістити завдання та рекомендації на сайті закладу.

1.3. Створити групи у соціальних мережах.

1.4. Організувати скайп-конференції, онлайн педагогічні наради з педагогічним колективом закладу.

1.5. Налагодити електронне спілкування.

1.6. Організувати телефонне спілкування з педагогами та батьками.

1.7. Організувати навчання дітей, які на даний час проживають в закладі (діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які опинились в складних життєвих обставинах).

2. Вчителям та вихователям:

2.1. Для реалізації індивідуального плану роботи щодо надання рекомендацій батькам та перевірки виконання дітьми домашніх завдань застосовувати різні засоби комунікацій.

2.2. Сприяти проведенню навчальних занять за допомогою дистанційних технологій.

2.3. Займатися методичною роботою.

2.4. Організувати щоденний телефонний зв’язок з батьками або особами, що їх замінюють.

2.5. Організувати навчання дітей через телебачення, проінформувати батьків на яких каналах в який час проводяться заняття.

3. Вчителю з лікувальної фізкультури (ЛФК) Гаврилюк О.П. підготувати скореговані індивідуальні програми для вихованців.

4. Чергові педагоги, що працюють із дітьми на групах:

4.1. Організувати диференційні заняття з предметів згідно розкладу

уроків з використанням творчих завдань.

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор А.В.Веріс

З наказом ознайомлені: