Про організацію роботи закладу в 2020/2021 навчальному році в умовах адаптивного карантину

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», листа МОН України від 05.08.2020 №1/9-420 «Щодо організації роботи закладів загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році», листа Департаменту освіти і науки Одеської облдержадміністрації від 07.08.2020 № 3034

НАКАЗУЮ:

1. Провести огляд готовності всіх приміщень закладу щодо готовності до прийому дітей і роботи під час карантину.

До 15.08.2020

2.Провести інструктаж для працівників щодо запобігання поширенню корона- вірусної хвороби (COVID-19).

До 01.09.2020

3. Зробити замовлення на придбання індивідуальних засобів захисту для працівників школи, дезінфекторів та термометрів.

До 15.08.2020

4. Впровадження заходів щодо застосування практики соціального дистанціювання та уникнення скупчення, спрямованих на мінімізацію контактування з іншими особами (відкриття декількох входів до приміщення, гнучкого графіку початку навчальних занять для різних категорій здобувачів освіти, використання розмітки на підлозі, що полегшує організацію двостороннього руху коридорами тощо).

5. Закріплення за класами певних навчальних кабінетів для мінімізації пересування учнів у приміщеннях закладу.

6. Організація питаного режиму учасників освітнього процесу з використанням індивідуального або одноразового посуду.

7. Організація харчування здобувачів загальної середньої освіти відповідно до Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України.

8. Запровадити гнучку структуру навчального року, передбачивши можливі внесення змін до термінів проведення канікул, початку та завершення навчальних семестрів з урахуванням епідеміологічної ситуації.

9. Скласти графік проведення моніторингу в 1-9 класах з метою виявлення рівня опанування учнями навчального матеріалу, яким учні оволоділи під час карантинних обмежень самостійно або із використанням дистанційного навчання.

Заступник директора з НВР Гусліста Н.Г. До 04.09.20р.

10. Організувати повторення навчального матеріалу, спланувати та організувати систематизацію та узагальнення навчального матеріалу, актуалізацію окремих тем, передбачити визначення диференційованих навчальних завдань з урахуванням рівня засвоєння попереднього матеріалу учнями.

Вчителі, вересень 2020р.

11. Уникнення при організації видів діяльності, які вимагають безпосереднього фізичного контакту між учнями (вихованцями): зменшення комунікативних вправ, групових ігор, що передбачають тактильний контакт, ранкові зустрічі проводити із дотриманням соціальної дистанції, за можливості на свіжому повітрі.

Вчителі, вихователі. Протягом карантину.

12. У роботі з вихованцями в позаурочний час дотримуватися правил згідно з Тимчасовими рекомендаціями щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України та Рекомендаціями МОН України від 05.08.2020 №1/9-420.

Вихователі. Протягом карантину

13. Помічнику директора з ГР Бондарю І.В.:

13.1. провести роз’яснювальну роботу з технічним персоналом щодо індивідуальних заходів профілактики коронавірусної хвороби (COVID-19);

13.2. здійснювати контроль за проведенням дезінфекції приміщень школи та прилеглої території закладу (дезінфекція поверхонь (особливо дверних ручок, столів, місць для сидіння, перил), перевірка вікон щодо забезпечення наскрізного та кутового провітрювання; відкриття та дезінфікування жалюзійних решіток на отворах вентиляційної системи тощо);

13.3. призначити відповідальних за здійснення провітрювання всіх приміщень школи;

13.4. підготувати санітарні кімнати: рідке мило, паперові рушники;

13.5.передбачити місця для дезінфекції рук, забезпечення наявності засобів дезінфекції та розміщення контейнерів для використаних засобів індивідуального захисту тощо.

14. Лікарю закладу Євстратовій Л.М.:

14.1.забезпечити ведення журналів щоденного температурного скринінгу працівників та вихованців;

14.2. не допускати до роботи працівників без проведеного медичного огляду.

14.3. виокремити та обладнати спеціальне приміщення для тимчасового перебування учасників освітнього процесу у разі виявлення в них симптомів гострого респіраторного процесута/або підвищеної температури;

15. Всім працівникам школи дотримуватись принципів соціального дистанціювання і правил гігієни, використовувати засоби індивідуального захисту та уникати масових скупчень.

16. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.