Про введення електронного журналу та електронного щоденника у 2021-2022 навчальному році

На виконання рішення педагогічної ради (протокол № 2 від 26.11.2021 року) та з метою вдосконалення управлінської діяльності, планування та організації освітнього процесу із застосуванням інформаційних технологій,

НАКАЗУЮ:

1. Розпочати роботу з впровадження в освітню діяльність педагогічного колективу електронного журналу для учнів 3-9 класів ЗЗСО.

2. Ведення електронного журналу та електронного щоденника здійснювати в системі «Єдина школа».

3. Забезпечити інформування батьківської громадськості щодо функціонування «Електронного журналу» та «Електронного щоденника» в системі «Єдина школа» Адміністрація, класні керівники

4. Призначити відповідальним за організацію роботи з впровадження електронного журналу, надання необхідної методичної допомоги вчителям заступника директора з НВР Гуслісту Н.Г.

5. Призначити відповідальними за введення інформації в електронних журналах/щоденниках класоводів, вчителів-предметників, класних керівників.

6.Надати можливість виконувати функції системного адміністратора заступнику директора з НВР Гуслістій Н.Г.

7. Адміністратору системи «Єдина Школа» Гуслістій Н.Г.:

7.1. Персональні дані на дітей ввести в систему при наявності добровільної згоди батьків або осіб, які їх замінюють.

8.Системному адміністратору Гуслістій Н.Г. провести майстер-клас з педагогічними працівниками закладу щодо ведення електронних журналів.

9. Надати доступ адміністратора для моніторингу ведення журналів заступнику директора з навчально-виховної роботи Гуслістій Н.Г.

10. Затердити заходи з впровадження електронного журналу в освітній процес (додається).

11. Класним керівникам інформувати батьків учнів про впровадження електронного журналу в ЗЗСО. До 31.12.2021 року

12. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Гуслістій Н.Г. вести моніторинг рівня формування електронних баз класів та рівень наповнення інформації відповідно до напрямків контролю в рамках розподілу обов’язків між членами адміністрації. Постійно протягом року

13. Заступнику директора з НВР Гуслістій Н.Г.висвітлити наказ на сайті закладу.

14. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

В.о. директора Аліса ВЕРІС