ДОВІДКА ПРО ЗАКЛАД

Загальні відомості

Адреса навчального закладу: 67844, Одеська область, Білгород-Дністровський район,
село Кароліно-Бугаз, вулиця Приморська, 186.
Електронна адреса: karolino.internat@ukr.net
Сайт навчального закладу: www.karolbugaz-liceum.od.sch.in.ua
Тел/факс: (04851)31870
Тип закладу: ліцей
Мова навчання: українська
Учнів: 35
Учнів 1-х класів: 0
Класів: 6
Кількість 1-х класів: 0
Педагогічних працівників: 17
Технічних працівників: 22
Рік забудови: 1964
Площа закладу: 7030 м2
Наявність укриття: так
Потужність закладу: учнів 114, працівників 64, з них педагогічних 27
В.о. директора: Веріс Аліса Володимирівна
Стаж роботи на посаді: 8 років
Загальний стаж роботи: 20 років
Число, місяць і рік народження: 19 лютого 1981 року
Освіта: вища, Одеський Державний педагогічний інститут імені К.Д. Ушинського, 2004 рік, вчитель початкових класів та практичний психолог. Має вищу кваліфікаційну категорію.
Історична довідка
Комунальний заклад «Кароліно-Бугазький спеціалізований ліцей спортивного профілю Одеської обласної ради» засновано у 1964 році. У 1962 році за спільним рішенням Міністерства охорони здоров’я та Міністерства освіти СРСР почалося будівництво санаторної восьмирічної школи-інтернату для дітей з малими та затухаючими формами туберкульозу у селищі Затока Овідіопольського району, на височині у 300 метрах від берега Чорного моря.
Навчальний корпус школи-інтернату було збудовано у 1964 році, а спальний – у 1965 році. Заняття у школі-інтернаті почалися 24 вересня 1964 року. Ця дата і вважається днем народження школи-інтернату. В 1990 році с. Затока було перейменовано в с. Кароліно-Бугаз, а школу-інтернат в Кароліно-Бугазьку.
У 1976/1977 навчальному році школа переходить на кабінетну систему навчання.
1979 рік – організовано систему шкільного самоврядування.
1999 рік – школа-інтернат перейшла на нову систему виховної роботи за родинним принципом. Було створено дев’ять груп-екіпажів. У спальному корпусі кожний екіпаж отримав окремий блок з ігровою кімнатою, душовою кімнатою, затишними спальнями, кімнатами для самопідготовок. Цього року було створено дитячу ескадру “Надія” на чолі зі своїм адміралом. Найвищим органом дитячого учнівського самоврядування є адміралтейство. Виховні групи, які входять до ескадри – це екіпажі на чолі із своїми командирами.
У 2020/2021 навчальному році школа отримала статус КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «КАРОЛІНО-БУГАЗЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЛІЦЕЙ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ».
У 2022/2023 навчальному році отримала статус КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «КАРОЛІНО-БУГАЗЬКИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ЛІЦЕЙ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ».
Заклад розрахований на 114 дітей.
Інформація про укриття
Загальна характеристика об’єкта: підвальне приміщення, вбудоване в будівлю, загальна площа – 180 кв.м., загальний об’єм 360 куб.м.
Загальний стан об’єкта: технічний – обмежено працездатний, санітарний – задовільний, загальний стан приміщень – чисті, сухі. Кількість входів – 2, входи не захаращено, захищено від атмосферних опадів. Природна вентиляція. Централізоване водопостачання, в наявності ємності для питної води. Санвузли відсутні. Передбачена система централізованого опалення. Стан системи електропостачання задовільний. В наявності система протипожежної сигналізації. Безпровідниковий інтернет відсутній.
Пріоритетні напрямки роботи закладу
Вважаючи, що КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «КАРОЛІНО-БУГАЗЬКИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ЛІЦЕЙ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» знаходиться на шляху постійного розвитку, ми маємо всі ресурси для реалізації поставлених державою та суспільством перед освітянами задач у сфері освіти, що передбачає поліпшення її якості, створення умов для особистого розвитку та самореалізації кожного учня.
Передбачаємо вирішення таких завдань: .
- продовження реформи загальної середньої освіти відповідно до Концепції «Нова українська школа»;
- впровадження у 5 класів нового Державного стандарту базової середньої освіти
- організація освітнього процесу після вимушеного переривання його звичного перебігу, викликаного спочатку тривалими карантинами, потім – військовою агресією рф на території нашої держави;
- зміцнення здоров’я дітей у поєднанні із загальноосвітньою підготовкою, надання їм кваліфікованої психолого-педагогічної допомоги, їх самовизначення;
- різнобічний розвиток, виховання і соціалізація особистості, яка усвідомлює себе громадянином України, здатна до життя в суспільстві та цивілізованої взаємодії з природою, має прагнення до самовдосконалення і навчання впродовж життя, готова до свідомого життєвого вибору та самореалізації, трудової діяльності та громадянської активності;
- формування поваги до прав людини, демократії, підтримки добрих ідей;
- зміцнення матеріально-технічної бази школи (ремонт комунікацій, оновлення шкільних меблів, придбання засобів навчання, спортивного інвентарю та обладнання, комп’ютерної та оргтехніки).
про впровадження реформи «НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА»
Освітній простір навчальних кабінету 4 класів організовано відповідно до Методичних рекомендацій щодо організації освітнього простору Нової української школи: широке використання нових ІТ-технологій, нових мультимедійних засобів навчання, оновлення навчального обладнання. Кабінети оформлено за освітніми зонами:
• зона навчально-пізнавальної діяльності з ІТ- оснащенням та відповідними меблями (інтерактивна сенсорна дошка, проектор, екран, відкриті шафи та тумби );
• змінні тематичні осередки, в яких розміщуються дошки /стенди;
• зона для гри, оснащена настільними іграми, інвентарем для рухливих ігор;
• зона художньо-творчої діяльності з полицями для зберігання приладдя та стендом для змінної виставки дитячих робіт;
• куточок природи;
• зона відпочинку з килимом для сидіння та гри, стільцями, кріслами, подушками з м’яким покриттям;
• дитяча класна бібліотека;
• зона вчителя (стіл, стілець, комп’ютер, техніка для друку, ламінатор, полиці/контейнери для зберігання дидактичного матеріалу).
В.о директора Аліса ВЕРІС