СИСТЕМА ОЦІНЮВАННЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ

План-графік здійснення моніторингу організації освітнього процесу

№ з/п Заходи Термін виконання Відповідальний Відмітка про виконання
1. Моніторинг роботи з обдарованими учнями Всі учні школи грудень, травень Гусліста Н.Г.
2. Моніторинг ефективності впровадження освітніх інновацій Весь педагогічний колектив грудень, травень Гусліста Н.Г.
3. Діяльність шкільних методичних об’єднань ШМО вчителів гуманітарно-естетичного циклу, природничо-математичного циклу, початкових класів, вихователів та кл.керівників грудень, травень Гусліста Н.Г.
4. Результати ДПА Квадрант-аналіз, результати ДПА учнів 4, 9-х класів червень Гусліста Н.Г.
5. Рівень знань, умінь і навичок учнів з базових дисциплін (українська мова та математика) Результати знань, умінь та навичок учнів 3-9 класів з української мови та математики вересень, грудень, травень Гусліста Н.Г.

3.2.План-графік проведення контрольних робіт за завданнями адміністрації школи

№ з/п Заходи Термін виконання Відповідальний Відмітка про виконання
1 Контроль знань, умінь та навичок учнів 3–9-х класів з української мови, математики Вересень Грудень Травень Гусліста Н.Г.
2 Контроль знань, умінь та навичок учнів 3-9-х класів з предметів, які підлягають внутрішньо шкільному контролю за окремим планом Гусліста Н.Г.