Зустріч з учасниками АТО

Мета.Виховання у школярів внутрішньої свободи та поваги до держави, любові до Батьківщини, національної свідомості, гідності, усвідомлення приналежності до рідної землі, українського народу, гармонійне виявлення патріотичних почуттів.

Педагог-організатор:Дозвольте меніпредставити наших, гостей учасників АТО, якіпогодилисясьогодні прийти на зустріч з нами: ПодольськийЄвген Валерійович таТамбия Віктор Вікторович.

Ведуча 1: Дорогі , захисники й герої нашої країни! Ми раді Вас вітати у нашому навчальному закладі. Нам дуже приємно, що Ви, з мужністю, наполегливістю й вірою в краще майбутнє, стали на захист нашої Батьківщини.

Ведуча 2:Ми дякуємо Вам за те, що забуваючи про страх, про біль, про безпеку, Ви всі як один, незалежно від віку й роду занять, встали на боротьбу з ворогом. Кожен з Вас ясно усвідомлював, що може загинути в будь-яку секунду, але раз за разом піднімався в бій, захищаючи свій дім, свою родину, свою Батьківщину від ворогів, тому що кожен з Вас знав, «Що якщо не я, то хто ж».

Ведуча 1: 23 роки Україна не знала війни. Наш народ пишався тим, що у буремні 90 – ті, Україні вдалося зберегти мир. Але війна не обійшла нашу державу тепер.

Ведуча 2:Ще рік тому ми з вами не знали дужебагатьохслівпов’язаних з війною, тепер же майжекожну родину так чиінакше опалило полум’явійськовихдій.

Ведуча1:Слова «Слава Україні – Героям слава» перестали бути просто вітанням. Цевжевідданняшанинайкращим, котрі у найважливіший момент нашоїдержави не злякалися і пожертвували собою зарадисвоєї Батьківщини, що є свідченнямсправжньогопатріотичного подвигу.

Ведуча 2:Коли ми бачимо кадри з новин, фото поранених та загиблихгероїв, ми розуміємо, що вислів «душу й тіло ми положим за нашу свободу» став для сучасної історії української нації не просто словами з гімну. Це стало станом душі.

Перегляд відео

Ведуча 1:В результаті бойових дій в Україні загинули10800людей та ще понад 17 тис. отримали поранення(і це лише офіційні данні про тих, кого вдалося ідентифікувати та захоронити)..Солдати добровольчих загонів та регулярної армії віддали життя за кожного з нас!

Ведуча 2:Символом мужності, незламності, героїзму на ційвійні став Донецькийаеропорт.

Ведуча1:«26 травня 2014 року в міжнароднийаеропортДонецькаувірвалисяозброєні люди. Головніповітряні ворота закрилися для пасажирів, а сам аеропорт став символом війни, яка несподівано прийшла в мільйоннемісто», – написала в своємущоденникудонецькадівчинка.

Ведуча 2:Оборона летовищатривала 242 дні. Наших воїнів обстрілювали з «градів», травили чадним газом, завалювалибетоннимистінами, – а вони не здавались і чинили гіднийопір ворогу. За їхнюневмирущістьїх прозвали «кіборгами».

Ведуча1:Багатозахисників летовищазагинули, хтосьпотрапив у полон, комусьвдалосяврятуватись…

Ведуча 2:Ні, нашівоїни не здали Донецькийаеропорт. Його просто вженемає,його стерли з лицяземлі. Не витримав бетон, а українськісолдативистояли. Вони вже стали героями і увійшли в історію.Ценаші Крути-2.

Перегляд відео

Учень 1:Якби не ти, війна б дійшла до Львова,
До Києва, Одеси і Карпат.
Не можунавітьпідібрати слова,
Як бідинаші б множились стократ.

Учень2:Тивідсіч дав і ворог зупинився,
Не знав він, як воюютькозаки.
Тивистояв і розклад сил змінився,
Безсиліїхні танки й літаки.
Безсиліїхняжадібність та зрада,
Скаженалють і злоба зокрема.
За нами Бог, нескореністьта правда,
За ними ж і минулого нема.

Учень3:Прийшловелике горе на вкраїну
в якій живу, люблю, і народився я
їїзагарбати, скоритихочутьнині
але ми разом, ми одна земля
І нашіхлопці стали захищати
ту рідну землю, ріднийсвій народ
ніхто не має права так казати
що ми не нація, тут коженпатріот

Учень 4:І я піду, візьму у руки зброю
нікому не дозволю так чинить
щобнашімами плакали від болю
ніхто не зможе нас скорить
Люблю я ріднумову, свою землю
люблю свій край, люблю я свій народ
і буду завждизватисьУкраїнцем
бо я- своєїненькипатріот!

Учень 5:Ви мій герой, герой ви для Вкраїни.
Виборюєте землю для дітей.
Вам слава вся і посмішкадитини,
Ви не один такийсеред людей.

Учень 6:Молімось, люди України,
за тих, хто на передовій!
Молімось за чужого сина,
щоб нас колись потішивсвій!

Спілкування вихованців з учасниками АТО.

Ведуча1:Бажаємо Вам, нашізахисники, наснаги й надалізахищати нас. Відщирогосерцядякуємо Вам за відвагу й сміливість. Таких людей, як Ви і Вашіпобратими, не так багато. Кожен Ваш день,кожнаніч,проведені там, незабутні. Кожен Ваш крок, коженвчинокзаслуговують найвищих почестей і людськоїповаги, тому низькосхиляємося перед Вами, нашізахисники, нашівоїни.

Ведуча 2:У кожного з Вас є близькі, дорогісерцю люди – мама, сестра, дружина, кохана. Нехай і вони своєюлюбов’ю і віроюнадихають Вас, скеровуютьВашісили на захистрідноїоселі, на захистсвоєїдержави і свого народу, якийвіддає Вам усюшану, подяку та славу.

Ведуча1:Дорогівоїни, ми віримо у Вашухоробрість, терпіння і незламність духу. Хай Бог благословляє йоберігаєвсіх Вас! Хай буде МИР!

Слава Україні!

Галерея "Зустріч з учасниками АТО"