НАКАЗ

Про проведення всеукраїнського місячника Червоного Хреста «Здорова нація – 2015. Приєднуйся до руху Червоного хреста»

Відповідно до листа Департаменту освіти і науки Одеської облдержадміністрації від 19.03.2015 № 510/02/05 та листа Одеської обласної організації товариства Червоного Хреста України від 10.03.2015р. № 103/15 з метою привернення уваги вихованців та працівників школи-інтернату до проблеми найбільш соціально незахищених верств населення, переміщених осіб з території проведення АТО та з анексованого Криму

НАКАЗУЮ:

1. Провести з 01.04.2015р. по 04.05.2015р. в КЗ «Кароліно-Бугазька загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІ ступенів» всеукраїнський місячник Червоного Хреста під гаслом «Здорова нація – 2015. Приєднуйся до руху Червоного Хреста».

2. Заступнику директора з виховної роботи Желєзковій Г.Л. скласти план виховних заходів під час проведення місячника.

3. Контроль за виконанням наказу покладаю на себе.

школи-інтернату А.В.Веріс

З наказом ознайомлена: