від «16» 01 2016 № 15-ОД

Про проведення в школі місячника громадянського виховання

На виконання річного плану роботи К-Бугазької школи-інтернату на січень 2015 р., з метою формування в учнівської молоді громадянської свідомості, її моральної та правової культури, ознайомлення школярів із глобальними проблемами сучасності, основними принципами взаємовідносин між державами та людьми, правами людини,

НАКАЗУЮ:

1. З 12 січня по 31 січня 2015 року в навчальному закладі провести місячник громадянського виховання.

2. Заступнику директора з виховної роботи Желєзковій Г.Л.:

2.1. Розробити і затвердити заходи щодо проведення місячника громадянського виховання з 12 січня по 31 січня 2015 року, поєднавши заходи тижня сприяння здорового способу життя «Бережи здоров’я змолоду», тижня громадянського виховання та тижня історичної пам’яті. Забезпечити неухильне виконання заходів.

3. Класоводам, класним керівникам, педагогу-огранізатору:

3.1. Внести в плани виховної роботи години спілкування із тем громадянського виховання (перелік орієнтовних тем додається).

3.2. Електронні варіанти конспектів проведених заходів здати в кабінет виховної роботи до 31.01.15 р. для розміщення на сайті школи-інтернату.

3.3. Неухильно виконувати заплановані заходи.

4. Інформацію про виконання заходів заслухати на нараді при директорові 02.02.15р.

5. Розмістити наказ, заходи місячника на сайті школи (відповідальна Гусліста Н.Г.)

6. Систематично поповнювати сайт фотоматеріалами із проведених заходів.

7. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора з виховної роботи Желєзкову Г.Л.

Директор школи-інтернату Веріс А.В.