НАКАЗ

від «02» 02 2015 № 23-ОД

Про проведення місячника художньо-естетичного виховання

Відповідно до Законів України "Про загальну середню освіту", "Про позашкільну освіту", основних положень Концепції загальної середньої освіти (12-річна школа) , Національної доктрини розвитку освіти в Україні, Концепції художньо-естетичного виховання учнів у загальноосвітніх навчальних закладах та річного плану роботи К-Бугазької школи-інтернату на лютий 2015 року, з метою формування основ естетичної культури, естетичних норм і принципів, переконань та ідеалів, естетичного сприймання та емоційного ставлення до прекрасного, духовне збагачення учнів, розширення їх світогляду, оволодіння цінностями і знаннями в галузі світового та народного мистецтва, музики, архітектури, побуту, ремесел; озброєння школярів естетичними знаннями, виховання художнього смаку, вироблення естетичної активності, бажання вносити прекрасне у життя, примножувати культурно-мистецькі надбання народу, розвиток в учнів власних спостережень, пізнавальних інтересів у певній галузі знань до технічної творчості, моделювання, винахідництва, сприяння інтелектуальному, емоційному та естетичному розвитку школярів, уміння бачити пізнавальні проблеми у сфері науково-технічної, художньої, декоративно-прикладної творчості, еколого-натуралістичній, туристсько-краєзнавчій, фізкультурно-спортивній діяльності,

Н А К А З У Ю :

1. З 2 по 28 лютого 2015 року в навчальному закладі провести місячник художньо-естетичного виховання.

2. Заступнику директора з виховної роботи Желєзковій Г.Л.:

2.1.Розробити і затвердити заходи щодо проведення місячника художньо-естетичного

виховання з 2 по 28 лютого 2015 року, поєднавши заходи тижня дитячої творчості

«Я вмію», тижня художньо-естетичного виховання, тижня відзначення рідної мови, тижня культури та мистецтва.

2.1.Забезпечити неухильне виконання заходів.

3. Класоводам, класним керівникам, педагогу-організатору:

3.1. Внести в плани виховної роботи години спілкування із теми художньо-естетичного виховання (перелік орієнтовних тем додається).

3.2.Бібліотекарю Скліфасовській Р.О. підготувати виставку методичної та художньої літератури по темі місячника.

3.3.Вчителю образотворчого мистецтва Короленко І.І. та вчителю музики Білик Н.О. долучитися до заходів місячника, прийнявши безпосередню участь в підготовці й проведенні заходів.

3.4. Електронні варіанти конспектів проведених заходів здати в кабінет виховної роботи до 28.02.15 р. для розміщення на сайті школи-інтернату.

3.5. Неухильно виконувати заплановані заходи.

4. Інформацію про виконання заходів заслухати на нараді при директорові 02.03.15р.

5. Розмістити наказ, заходи місячника та розробки виховних заходів по темі місячника на сайті школи-інтернату (відповідальна Гусліста Н.Г.)

6. Систематично поповнювати сайт фотоматеріалами із проведених заходів (Гусліста Н.Г.).

7. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора з виховної роботи Желєзкову Г.Л.

Директор школи-інтернату А.В.Веріс

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.