ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ШКОЛУ

Школа створена як загальноосвітній санаторний навчальний заклад, що забезпечує реалізацію права дітей, які потребують тривалого лікування та

реабілітації, на загальну середню освіту відповідно до соціальних, економічних, національних, культурно-освітніх потреб у ній та за наявності кадрового, навчально-методичного, фінансового, матеріально-технічного забезпечення.

Кароліно-Бугазька загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІ ступенів Овідіопольського району Одеської ї області заснована у вересні 1964 року. Форма власності - комунальна.

Адреса: 67844, вул.Приморська, 186, с. Кароліно-Бугаз Овідіопольського району Одеської області, вебсайт karolbugaz-internat.od.sch.in.ua

Директор школи: Веріс Аліса Володимирівна, вчитель початкових класів, практичний психолог, кваліфікаційна категорія „спеціаліст першої категорії”. Стаж педагогічної роботи 16 років, керівної – 4 роки.

Заступник директора з навчально - виховної роботи: Гусліста Наталія Григорівна, вчитель української мови та літератури, кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії”. Стаж педагогічної роботи 37 роки, керівної – 4.

Заступник директора з виховної роботи: Желєзкова Галина Леонтіївна, вчитель хімії та біології, кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії”. Стаж педагогічної роботи 31 років, керівної – 8.

Мова виховання та навчання - українська .

Сьогодні в школі функціонує 5 предметних кабінетів, 1 комп’ютерний клас (6 комп’ютерів) , 2 кабінети(інформатика, фізика) мають інтерактивну дошку з проекторами, кабінет української мови оснащений 26 ноутбуками з інтерактивними навчальними програмами для уроків мови та літератури в 5 класі, один комп’ютер встановлено в кабінетах директора, 1 – в кабінеті заступника директора з НВР, 1 – в в кабінеті заступника директора з ВР, 3 – в бухгалтерії, 1 – у секретаря, 1 – в кабінеті соціального педагога, наявна бібліотека, спортивний майданчик, спортзал, актова зала на 100 місць. Працює їдальня на 181 посадкове місце.

В навчально-виховному процесі школи використовуються технічні засоби навчання: мультимедійний проектор, звукові акустичні комплекти, музична апаратура, 2 принтера, 2 багатофункціональний копіювальний пристрій,