Діти-сироти із зони АТО знайдуть притулок у Кароліно-Бугазі

Середа, 11 березня 2015р.

Європейський Союз разом з місцевою владою, намагаються зробити життя дітей, які залишилися без сім'ї, домівки і рідного краю, трохи теплішим. На Одещині в населеному пункті Кароліно-Бугаз офіційно відкрили приміщення відбудованої школи-інтернату для розміщення внутрішніх переселених осіб. Після завершення ремонтних робіт у будівлі знайдуть притулок 128 дітей-сиріт з Луганської та Донецької областей.

Деякі школи-інтернати та дитячі будинки відрізняються холодними стінами, що для дітей, які пережили серйозні емоційні стреси, можуть стати додатковою загрозою для ускладнення або набуття важких захворювань.

У держави недостатньо коштів для відновлення старих або будівлі нових закладів, тож Європейський Союз спільно з програмою розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» підтримали ідею громад щодо відновлення соціальної інфраструктури в семи областях – Дніпропетровській, Харківській, Полтавський, Запорізькій, Одеській, Донецькій та Луганській – на загальну суму понад дванадцять мільйонів гривень.

Першими успішно виконали завдання координатори в Одеська області, а саме – завершили ремонт у Кароліно-Бугазькій школі-інтернат. Там за мету було поставлено замінити вікна та двері у найризикованіших будівлях – навчальному та спальному корпусах, їдальні і переходах, що з'єднують ці приміщення. В результаті у закладі з’явилось понад 120 металопластикових вікон, більше 20 нових дверей, серед яких - дві протипожежні.

Діти-сироти, які на сьогоднішній день проживають у школі, віддячили учасникам проекту яскравими номерами, піснями та поезією.

/Files/photogallery/1710/P3060099.JPG /Files/photogallery/1710/P3060104.JPG/Files/photogallery/1710/P3060107.JPG/Files/photogallery/1710/P3060116.JPG/Files/photogallery/1710/P3060118.JPG