Проведено урочисте відкриття Всеукраїнського тижня права в Овідіопольському районному управлінні юстиції Одеської області. 8-12-2014

/Files/images/право4.jpg

08 грудня 2014 року проведено День відкритих дверей вОвідіопольському районному управлінні юстиції Одеської області, в рамках проведення Всеукраїнського тижня права до Дня прав людини у 2014 році та з метою створення належних умов для набуття широкими верствами населення правових знань щодо реалізації і захисту прав людини, підвищення правової культури громадян.

Участь у Дні відкритих дверей прийняли старшокласники та діти із Луганської та Донецької областей, які навчаються в Комунальному закладі «Кароліно-Бугазька загальноосвітня санаторна школа інтернат», а також керівники структурних підрозділів Овідіопольського районного управління юстиції, керівник КП «Овідіопольське РБТІ» та представник громадськості:

- Литвиненко Світлана Ігорівна – начальник реєстраційної служби Овідіопольського районного управління юстиції в Одеській області;

Костенко Роман Васильович – начальник відділу державної виконавчої служби Овідіопольського районного управління юстиції Одеської області;

- Дідур Олексій Григорович – голова громадської організації «Патріоти Овідіопольщини»;

- Кругленко Сергій Олександрович – начальник Комунального підприємства «Овідіопольське РБТІ».

Програма проведення Дня відкритих дверей в Овідіопольському районному управлінні юстиції Одеської області:

1. Виставка методичних матеріалів, розроблених Овідіопольським районним управлінням юстиції Одеської області.

2. Ознайомлення присутніх з діяльністю Овідіопольського районного управління юстиції Одеської області та його структурних підрозділів.

3. Слайд-шоу про діяльність Овідіопольського районного управління юстиції Одеської області та його структурних підрозділів.

4. Виступ голови громадської організації «Патріоти Овідіопольщини» Дідура О.Г. з презентацією фотокарток на тему: «Участь активістів Овідіопольського району у наданні допомоги бійцям Української Армії в зоні АТО».

По завершенню вищевказаного заходу начальником Овідіопольського районного управління юстиції Одеської області Булавченко О.С. винесено Подяки трудовому колективу Комунального закладу «Кароліно-Бугазька загальноосвітня санаторна школа інтернат»

/Files/images/право2.jpg

/Files/images/право1.jpg /Files/images/право3.jpg

та голові громадської організації «Патріоти Овідіопольщини» Дідуру О.Г. за активну участь у проведенні Всеукраїнського тижня права до Дня прав людини у 2014 році.

Також начальник Овідіопольського районного управління юстиції Одеської області Булавченко О.С. не залишив без уваги старшокласників та дітей із Луганської та Донецької областей, які прийняли участь у заході. Кожному було вручено подарунок у вигляді канцелярських приладів.