«Хто попереджений - захищений» Тиждень безпеки життєдіяльності!

«Швидше всього наздоганяє та небезпека, яку зневажають» Публіций Сір

Ведучий. Сьогодні, як ніколи, підвищується роль освіти у підготовці школярів до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, екологічна ситуація з кожним роком погіршується.

За даними Держкомстату, дорожньо-транспортні пригоди, пожежі, нещасні випадки на воді, випадкові та навмисні пошкодження, аварії, травмування в побуті тощо щорічно забирають життя десятків тисяч людей, і немала частина з них - діти….

Загальна мета «Тижня безпеки життєдіяльності» складається з:

Основної – формувати в учнів свідоме ставлення до свого життя та здоровя; формувати ціннісне ставлення особистості до себе; до людини;

Розвиваючої – розвивати в учнів життєві навички, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя;

Виховної – виховувати в учнів гуманне ставлення до людини, що потрапила в біду, викликати до неї співчуття, бажання допомогти; пропагувати професію рятувальника;

Мотиваційної – створити позитивну мотивацію у школярів до вивчення правил безпечної поведінки в різних небезпечних ситуаціях;

Найцінніше в людини - це життя. Життя - багатство, дане кожному з нас батьками. І дуже хочеться, щоб воно було красивим і щасливим. А яким буде ваше здоров’я і, відповідно, ваше життя залежить від вас. Ваше здоров’я і ваше життя у ваших руках.
Але що ж таке здоровий спосіб життя? Це система поведінки людини, яка охоплює культуру руху, харчування , взаємних стосунків, повноцінного сімейного життя, творчу активність, високоморальне ставлення до довкілля, людей, самих себе, відмову від шкідливих звичок, дотримання правил безпечної поведінки.
План проведення «Тижня знань безпеки життєдіяльності»

Основні правила поведінки та надання першої допомоги.

16.03.15 - Тема 1. При зустрічі зі свійськими тваринами.

«Обережно – собаки, коти, гризуни!»

17.03.15 - Тема 2. «Укус павука та перша допомога»

18.03.15 - Тема 3. «Перша допомога при укусі змії.»

19.03. 15. - Тема 4. « Укус бджоли-перша допомога потерпілому»

20.03.15. - Тема 5. «Отруйні ягоди та рослини», «Отруєня грибами»

21.03.15. – Тема 6. «Правило поведінки під час пожежі (в приміщені, в лісах, степах)

Виставка малюнків «Безпека життя»