ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Загальна стратегія закладу

Концепція розроблена на Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту» (зі змінами), Конституції України, Національної доктрини розвитку освіти, Державної національної програми «Освіта України ХХІ століття», «Про реабілітацію інвалідів в Україні», «Про внесення змін до законодавчих актів з питань загальної середньої та дошкільної освіти щодо організації навчально-виховного процесу», постанов Кабінету Міністрів України від 23.10.2011 №1392 «Про затвердження Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти», законів України «Про охорону дитинства», «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», «Про Загальнодержавну програму «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини», Положення про загальноосвітню школу-інтернат та загальноосвітню санаторну школу-інтернат, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 12.06.2003 № 363, «Про структуру навчального року та навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів», власного Статуту та інших нормативних документів, що забезпечує одержання вихованцями базової середньої освіти на рівні Державних стандартів й складена з урахуванням ситуації оновлення політичних та економічних процесів у державі та сучасних завдань перебудови змі- сту національної освіти й виховання, сприяє формуванню інтелектуального потенціалу суспільства. Розвиваючи кращі традиції української освіти, школа має реалізовувати ідею неперервності освіти, виховання, лікування та реабілітації через подолання розриву між культурою, наукою й освітою, даючи особистості нові виміри життя, що ґрунтуються на глибокому знанні минулого і сучасного України, світової культури, заохочує до опанування новітнього життєвого досвіду.

Загальноосвітня школа-інтернат забезпечує реалізацію права дітей, які потребують соціальної допомоги, на загальну середню освіту.

Це заклад I-II ступенів з відповідним медичним профілем, що забезпечує реалізацію права дітей, які потребують тривалого лікування та реабілітації, на освіту.