Про розвантаження навчальних програм для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів

НАКАЗ № 100 від 06 лютого 2015 року

З метою розвантаження навчальних програм для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів наказую:

1. Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти (Кононенко Ю. Г.), спільно з Інститутом модернізації змісту освіти забезпечити до 1 квітня доопрацювання навчальних програм для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів відповідно до чинних типових навчальних планів для загальноосвітніх навчальних закладів.

2. Затвердити склад робочих груп з розроблення програм, що додається.

3. Робочим групам та департаменту загальної середньої та дошкільної освіти (Кононенко Ю.Г.):

3.1. розробити до 1.04.2015 проекти програм;

3.2. розмістити до 05.04.2015 проекти програм для громадського обговорення на офіційному веб-сайті Міністерства (www.mon.gov.ua);

3.3. За наслідками громадського обговорення доопрацювати до 15.05.2015 проекти програм з урахуванням зауважень.

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Заступник Міністра Павло Полянський