Про проведення місячника екологічного виховання

На виконання річного плану роботи комунального закладу «Кароліно-Бугазька

загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІ ступенів» на 2014/2015 навчальний рік, з метою формування в учнів 1-9-х класів екологічних знань, оволодіння знаннями по природу (зокрема свого краю); формування готовності до активної екологічної діяльності залучення школярів до практичної діяльності під час вирішення проблем навколишнього середовища місцевого значення; виховання почуття відповідальності за природу як національне багатство, основу життя на Землі; формувати екологічно орієнтовані стосунки і цінності, спрямовані на подолання конфліктів між людиною і навколишнім середовищем,

НАКАЗУЮ:

1. Провести в закладі місячник екологічного виховання з 06.04 по 03.05.2015р.

2. В рамках місячника провести заходи тижня духовно-морального виховання «Славимо Великдень», тижня охорони праці та ОБЖ, тижня довкілля та природоохоронної роботи.

3. . Затвердити план проведення тематичного місячника (Додаток 1).

4. Заступнику директора з виховної роботи Желєзковій Г.Л.:

4.1.Забезпечити неухильне виконання плану проведення тематичного місячника.

4.2.Узагальнити інформацію про організацію та проведення тематичного місячника наказом по школі-інтернату.

До 05.05.2015р.

5. Електронні варіанти конспектів проведених заходів здати в методичний кабінет до 05.05.15 р. для розміщення на сайті школи-інтернату.

6. Інформацію про виконання заходів заслухати на нараді при директорові 04.05.15р.

7.Розмістити наказ, заходи місячника та розробки виховних заходів по темі місячника на сайті школи-інтернату (відповідальна Гусліста Н.Г.)

8. Систематично поповнювати сайт фотоматеріалами із проведених заходів.

9.Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора з виховної роботи Желєзкову Г.Л.

Директор школи-інтернату А.В.Веріс